5 kroków do urządzenia imprezy tematycznej w amerykańskim stylu

0
8621

Nie masz pomysłu na oryginalną imprezę? Najgorętszym trendem ostatnich sezonów są imprezy tematyczne. Posiadanie motywu pomaga skupić się na konkretach i zminimalizować koszty oraz ułatwia zdobywanie przedmiotów i dekorowanie. Stwórz wyjątkową amerykańską imprezę rodem z “high school”! Potrzebujesz tylko odrobiny wyobraźni i chęci zrobienia czegoś wyjątkowego, aby osiągnąć wyjątkowy klimat. Oto kroki, które powinieneś wykonać

Krok 1: Zgłębienie motywu imprezy tematycznej

Dowiedz się wszystkiego o amerykańskich, licealnych imprezach. Najłatwiejszym sposobem jest obejrzenie kilku amerykańskich filmów o nastolatkach czy po prostu zgłębienie tematu popkultury Stanów Zjednoczonych. Popytaj znajomych, co im się kojarzy z USA i amerykańskim stylem, znajdź jak najwięcej informacji i inspiracji. Gwarantujemy, że motyw amerykańskiej imprezy na pewno zachwyci Twoich gości!

Krok 2: Zaproszenia

Ludzie naprawdę lubią otrzymywać zaproszenia urodzinowe czy po prostu zaproszenia na imprezy. Naprawdę miło jest zaprosić ludzi, wysyłając im ładne zaproszenia. Podczas tworzenia zaproszeń należy pomyśleć, aby zaproszenia odzwierciedlały motyw imprezy.

Krok 3: Dekoracje

Dekoracje powinny odzwierciedlać motyw imprezy tematycznej. Idź na zakupy i kup wszystko, czego potrzebujesz, a następnie udekoruj dom lub pokój, w którym odbędzie się impreza. Upewnij się, że wszystko jest gotowe na wielki dzień.

Na imprezę w stylu “high school party” możesz wybrać czerwone obrusy plastikowe dostępne np. na godanparty.pl (przy okazji ochronią stoły przed zalaniem i zniszczeniem), kolorowe girlandy, a nawet zabawną piniatę urodzinową – idealną nie tylko na przyjęcie urodzinowe!

Nie możesz zapomnieć też o balonach foliowych. Najlepiej do motywu liceum amerykańskiego będą pasować oczywiście te w kolorze białym, czerwonym i niebieskim! Świetnie będą wyglądać też unoszące się pod sufitem balony z helem! Jeśli masz taką możliwość, zawieś na ścianie flagę Stanów Zjednoczonych lub proporce amerykańskich drużyn baseballowych jako dekoracje ścienne!

Jeśli organizujesz imprezę na świeżym powietrzu np. w ogrodzie, możesz udekorować drzewa lampionami papierowymi. Dzięki nim stworzysz niesamowity klimat i zachwycisz swoich gości.

Krok 4: Jedzenie i dekoracja stołu

Kiedy organizujesz imprezę tematyczną, powinieneś wiedzieć, że nawet jedzenie i napoje powinny odzwierciedlać, jeśli to możliwe,temat przewodni. Na takiej imprezie najlepiej sprawdzą się muffinki, poncz oraz… beczka piwa!

Na amerykańską imprezę proponujemy kultowe, czerwone kubeczki jednorazowe – nie może ich zabraknąć na Twoim przyjęciu!

Krok 5: Kostiumy

Kolejną istotną sprawą są przebrania. Wyjaśnij wszystkim zaproszonym gościom, co oznacza temat i jakie kostiumy czy stroje karnawałowe powinni założyć. Nie chcesz, aby ktokolwiek czuł się zakłopotany tylko dlatego, że nie ubrał się właściwie. Według nas, na imprezie w stylu amerykańskim nie może zabraknąć futbolistów i cheerleaderek! W sklepie godanparty.pl znajdziesz różnokolorowe pompony, dzięki którym w szybki sposób staniesz się jedną z amerykańskich uczennic!

Impreza tematyczna może być potężnym przedsięwzięciem, ale jeśli dobrze się ją przygotuje to będzie tego warta. Na szczęście, zorganizowanie amerykańskiej imprezy nie wymaga dużego wysiłku, a daje świetny efekt. Kolorowe balony, czerwone kubeczki plastikowe i motyw amerykańskiej flagi – to wszystko, czego potrzebujesz! Twoi gości z pewnością będą się dobrze się bawić i pamiętać taką imprezę przez długi czas po jej zakończeniu.

Więcej inspiracji do zorganizowania imprezy tematycznej na godanparty.pl. Przygotuj niezapomnianą imprezę!

[Głosów:12    Średnia:2.9/5]