Czy warto zakupić zabawkę Yookidoo Wesoły Kranik?

0
1163

Kąpiel powinna być dla dziecka przyjemnością, jednak nie zawsze tak jest. Bywa tak, że maluch płacze jeszcze przed wejściem do wody. Wielu rodziców nie ma pojęcia, jak skutecznie poradzić sobie z tym problemem. Pomocne mogą okazać się nowoczesne zabawki, które zainteresują nawet najbardziej wybrednego smyka. Dzięki nim czas spędzony w wannie stanie się ciekawszy. Pod lupę warto wziąć produkt Yookidoo Wesoły Kranik I Wirujące Trybiki, który w ostatnim czasie cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

10 aktywności wodnych

Zabawka Yookidoo – Wesoły Kranik I Wirujące Trybiki oferuje aż 10 aktywności wodnych, dzięki którym kąpiel stanie się źródłem ogromnej frajdy. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla młodszych dzieci. Smyk może bawić się na wiele różnych sposobów, a więc wszystko zależy od posiadanej wyobraźni. Na uwagę zasługuje fakt, że woda pobierana jest z wanny, a więc mamy pewność, że posiada ona optymalną temperaturę. Nie ma konieczności uzupełniania żadnych zbiorniczków, co jest udogodnieniem z punktu widzenia rodziców.

Łatwy montaż

Prezentowana zabawka mocowana jest na przyssawki, dzięki czemu jest niezwykle łatwa i szybka w montażu. Nie trzeba obawiać się, że konstrukcja będzie odpadać od danej powierzchni. Ponadto, bez większego wysiłku możemy dokonać jej demontażu. Warto zaznaczyć, że częstotliwość omawianego procesu nie wpływa na stan komponentów. Nie trzeba obawiać się, że po czasie siła mocowania osłabnie, a produkt będzie przewracał się podczas użytkowania.

Ergonomiczna budowa

Zabawka Yookidoo – Wesoły Kranik I Wirujące Trybiki jest w pełni ergonomiczna, a więc sprawdzi się nawet w przypadku niemowląt (rekomendowany wiek: 9-36 miesięcy). W zestawie nie znajdziemy drobnych elementów, które mogłyby zostać połknięte przez smyka. Silnik odpowiadający za pobór wody odpowiada za utrzymanie jej temperatury na optymalnym poziomie. To fantastyczna opcja dla tych, którzy nie mają pomysłu na prezent!

Wysoka trwałość

Zabawka znanego i cenionego producenta została wykonana ze starannie wyselekcjonowanych tworzyw. Wyróżniają się one ponadprzeciętną trwałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Specyficzne warunki eksploatacji również nie stanowią żadnego zagrożenia. Produkt przez długi czas będzie prezentował się zupełnie tak, jak w dniu zakupu, co potwierdzają liczne pozytywne opinie użytkowników.

[Głosów:0    Średnia:0/5]