Dmuchane atrakcje wodne – idealna zabawa na lato

0
1909
Dmuchane atrakcje wodne - idealna zabawa na lato

Dzieci uwielbiają beztroskie zabawy w wodzie – warto dodatkowo urozmaicić im wodną rozrywkę za pomocą kolorowych dmuchańców. Atrakcje w formie zjeżdżalni, torów przeszkód czy hermetycznych obiektów unoszących się na tafli wody, wywołują uśmiech na twarzy każdego malucha.

Najpopularniejsze dmuchane atrakcje wodne

W basenach świetnie sprawdzają się dmuchane zjeżdżalnie, które są najczęściej wybieraną atrakcją wodną. Warto zdecydować się na modele wielofunkcyjne, dodatkowo udostępniające pole do wspinaczki czy dużą powierzchnię do skakania. Zjeżdżalnie można umieszczać bezpośrednio na tafli wody lub dosuwać je do basenu. Ich dodatkowym elementem często jest tor przeszkód, ale może być on także samodzielną atrakcją. Tunele, wspinaczki i wzniesienia, dzięki delikatnemu unoszeniu się na wodzie, są dla maluchów wspaniałym urozmaiceniem wypoczynku nad basenem. Tory przeszkód dostępne są w różnych wielkościach, dzięki czemu sprawdzają się nawet w przypadku mniejszych zbiorników wodnych. Popularne dmuchane atrakcje wodne mogą mieć również postać kolorowych zwierzątek lub łodzi. Są one projektowane w taki sposób, aby zapewnić dzieciom bezpieczne poruszanie się po odpowiednio szerokich powierzchniach.

Dmuchańce w nietypowych odsłonach – najnowsze propozycje

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się tak zwane aquarollery, czyli wodne walce wypełnione powietrzem. Maluchy uwielbiają pokonywać w nich wodną taflę, obracając w dowolnym kierunku. Inną alternatywą umożliwiającą bieganie po wodzie jest aquazorbing. W tej zabawie wykorzystuje się dmuchańce w postaci przezroczystych, nadmuchiwanych kul. Szczelne zamknięcie na zamek błyskawiczny skutecznie zabezpiecza ich wnętrze przed dostaniem się wody. Ciekawą propozycją są także kule typu bumper ball, które obejmują ciało jedynie od pasa w dół – i tym samym pozwalają wziąć udział w wielu wodnych aktywnościach.

Szeroki wybór bezpiecznych i atrakcyjnych dmuchańców wodnych znajdą Państwo w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą: happyhop.pl/product-category/atrakcje-wodne/.

[Głosów:0    Średnia:0/5]