Farba do włosów, toner czy szampon koloryzujący – jak zyskać trwały kolor pełen refleksów?

0
4225
Farba do włosów, toner czy szampon koloryzujący - jak zyskać trwały kolor pełen refleksów?

Koloryzacja włosów to zabieg, na który decyduje się większość kobiet! Już 3000 lat p.n.e. ludzie interesowali się zmianą koloru; sięgali po naturalne produkty. Chęć zmiany pozostała do dziś, zwłaszcza wśród pań. Rynek nam to ułatwia (lub utrudnia, bo liczba produktów jest niemała – tak więc zależy, jak na to patrzeć) – mamy do wyboru tyle różnych kosmetyków, że czasami nie wiemy na co się zdecydować. W drogerii możemy stracić nawet kilkanaście minut – i nadal wyjść z niczym. Co więc wybrać, aby uzyskać kolor pełen refleksów? Postaramy się krótko przybliżyć każdy z produktów.

Farby do włosów

Ich zastosowania nie trzeba nikomu tłumaczyć. Opowiadać o liczbie kolorów w zasadzie też nie, jest ich tyle, że nie starczyłoby miejsca na wypisanie wszystkich. Dają najtrwalszy efekt, powodują zmianę oraz kolor pełen refleksów. Wynikiem farbowania jest połączenie posiadanego koloru z tym, który chcemy uzyskać. Warto wspomnieć, że ten sam odcień farby może wyglądać zupełnie inaczej u różnych osób – wszystko zależy od włosa na który kosmetyk będzie nałożony. Do utrzymania koloru niezbędne jest też stosowanie odpowiednich szamponów i odżywek, przeznaczonych specjalnie do włosów farbowanych.

Szampon koloryzujący

Jest to produkt dosyć delikatny, z powodu braku amoniaku w składzie. Sprawdzi się wtedy, gdy odpowiada nam nasz kolor, chcemy go tylko pogłębić lub nadać mu delikatnie innego odcienia. Większe pole manewru mają blondynki, które z racji swoich jasnych włosów są bardziej podatne na zmianę koloru. Gdy zdecydujemy się na koloryzacje takim produktem, warto sięgnąć po szampon Joanna Multi Effect Color.

Toner

W ostatnich miesiącach tonery stały się produktem, który osiągnął sławę wśród kobiet – w końcu w ciągu kilku chwil można odmienić swój wygląd o 180 stopni i uzyskać dokładnie taki kolor pełen refleksów, jakiego poszukiwałyśmy! Jest to półtrwały kosmetyk, który jest wybierany najczęściej, gdy chcemy nadać swoim włosom zwariowany kolor. Róże, błękity, fiolety… to wszystko można osiągnąć w ciągu kilku chwil, używając na przykład produktów firmy Marion. Tak radykalne zmiany ostatnio modne są nie tylko na letnich festiwalach muzycznych, coraz częściej widzimy kolorowe włosy na ulicach.

Jak uzyskać kolor pełen refleksów?

To nic trudnego! Polecamy przede wszystkim wybrać produkt, który istnieje na rynku od lat i ma zagorzałe grono wielbicielek. Skoro jest wybierany przez tak wiele osób, musi działać dobrze! Kolor pełen refleksów zapewni Wam na pewno farba Casting Creme Gloss firmy L’Oreal. Producenta nikomu nie trzeba przedstawiać, jest to marka sama w sobie – nie zawodzi, nie zmienia się na gorsze, jest coraz atrakcyjniejsza dla klientek. Co do koloru, na pewno wybierając ten produkt, znajdziecie coś dla siebie – gama kolorystyczna jest ogromna! Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, by cieszyć się dłużej pięknym i głębokim kolorem, zadbajcie o włosy również po koloryzacji. Firma L’Oreal posiada serię do włosów farbowanych i z pewnością przypadnie ona wam do gustu – oraz pomoże utrzymać nowy kolor. Zastosujcie zarówno szampon i odżywkę, na pewno nie pożałujecie tego wyboru.

Zapewniamy, kolor pełen refleksów można jak najbardziej uzyskać samemu w domu, nie trzeba udawać się do fryzjera i wydawać fortuny. Wystarczy wybrać produkt, który spełni nasze wymagania, wprawić się w samodzielnej koloryzacji i… cieszyć nowym wyglądem.

[Głosów:3    Średnia:1.7/5]