Francuskie zabawki Dejco

0
2251

Djeco będąc renomowanym producentem zabawek dla dzieci, od wielu lat oferuje swoje produkty na polskim rynku. Poprzez wysokiej jakości wykonanie, dobrą estetykę i ciekawy design firma cieszy się dużą popularnością wśród rodziców.

Różnorodne zabawki

Co ważne producent oferuje jedynie zabawki drewniane, które służą jako wspaniała alternatywa dla zabawek plastikowych. Te drugie, będąc produkowanymi w Chinach, często nie spełniają podstawowych norm bezpieczeństwa i oprócz słabej jakości wykonania mogą również zawierać w sobie szkodliwe związki chemiczne.

Zabawki Djeco, jako wykonane z drewna są w pełni ekologiczne, a ponadto odznaczają się znacznie większą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że zabawki mogą być używane przez kolejne dzieci.

Co niezwykle ważne dla rozwoju dziecka zabawki Djeco, jako że stworzone z drewna i nieposiadające elektroniki wspomagają u dziecka wyobraźnie oraz zdolność kreatywnego i logicznego myślenia.

Ciekawe pomysły

Jedną z ciekawych zabawek, jaką możemy obdarować dziecko są magnesy Djeco, oferowane w różnych wariantach. W zestawie znajduje się co najmniej kilkadziesiąt różnorakich magnesów mogących prezentować różne sytuacje z dnia codziennego. Z powodu ich dużej ilości możliwe jest ułożenie ogromnej liczby alternatywnych historii.

Dzięki temu możemy mieć pewność, że zabawka przez długi czas nie znudzi dziecka. Prócz świetnej zabawy wspomoże jego motorykę małą oraz umiejętności kreatywnego myślenia. Magnesy mogą być zakupione między innymi na stronie www.zielonezabawki.pl. Sklep może też zaoferować, przykładowo, magnesy Djeco w formie liter lub cyfr, co pomoże dziecku w nauce czytania i liczenia.

Innym ciekawym pomysłem na nową zabawkę dla dziecka mogą być puzzle Djeco. Tak samo, jak magnesy są dostępne w różnych formach. Kupić można między innymi puzzle niespodziankę. Od klasycznej zabawki różnią się one dodatkowymi elementami, które mogą być zaczepione na ułożonym już obrazku, przykładowo chmury.

Elementy mogą być umieszczane w różnych miejscach, umożliwiając dziecku zgadywanie, co może znajdować się pod dodatkowym elementem. Dla młodszych dzieci można nabyć między innymi niewielkie drewniane układanki zwierzęcych twarzy. Zestaw jest poręczny i może służyć jako zabawka w czasie niejednego wyjścia z domu.

Jeżeli nasze dziecko jest nieco starsze, to możemy przejrzeć zestawy artystyczne Djeco. Pomogą one nie tylko usprawnić motorykę małą oraz grafomotorykę u dziecka, ale również pobudzić zdolności do kreatywnego myślenia. Poszczególne zestawy mogą składać z kart do dekorowania, brokatu, kredek świecowych, pasteli czy wielu innych przyrządów, które mogą być stosowane do malowania czy rysowania.

[Głosów:1    Średnia:5/5]