Modne czapki wiosenne dla całej rodziny

0
2319

Wciąż nie możesz się przekonać do noszenia czapek? Najwyższa pora! Dzisiaj np. czapka wiosenna nie jest już tylko ochroną głowy przed chłodem i zabezpieczeniem się przed przeziębieniem, ale po prostu modnym dodatkiem. Moda na noszenie czapek pojawiła się wraz z momentem, gdy te okrycia głowy przestały być nudne, monotematyczne i wciąż takie same, a nabrały niepowtarzalnego stylu. Dzisiaj czapka zwraca uwagę, a odpowiednio dobrana – robi wrażenie!

Czapki wiosenne – jak je wybrać?

Lekkie, otulające głowę czapki wiosenne są doskonałym pomysłem na okrycie głowy kiedy na zewnątrz temperatura jest jeszcze mocno zdradliwa, czyli właśnie wiosną. Niby piękne słońce za oknem, ale za chwilę zrywa się wiatr, robi się pochmurno, a nasze wrażliwe zatoki reagują na to natychmiastowym buntem. I przeziębienie gotowe. Żeby się przed nim uchronić świetnym wyborem będzie czapka.

Ba! Zamiast nudnej, szaro-burej czapki, możemy się tutaj pokusić o całą masę kolorowych pomysłów nie tylko dla siebie, ale i dla reszty rodziny. To bardzo pomysłowy sposób na stworzenie szalonego, rodzinnego teamu.

Czapkowych wariacji może być mnóstwo!

Zacznijmy od czapek, które podkreślą na spacerze zwariowany styl rodzinny i zbliżą do siebie zarówno dzieci jak i dorosłych. Może czapki w dwóch kolorach, dla całej rodziny identyczne? Albo takie, które zawierają nadruk z jakimś fajnym przesłaniem, które można odczytać dopiero wtedy, gdy cała rodzina ustawi się rządkiem obok siebie? Bajkowe wzory z ulubionego serialu, który oglądaliśmy wspólnie? Albo inne kolory dla córki i mamy, inne dla syna i taty, ale połączone jakimś jednym wspólnym elementem?

Wybierając czapki dla rodziny warto puścić wodze fantazji. Skończmy z nudą i oklepanymi schematami i postawmy na coś energetycznego, co ożywi wspólne spacery i sprawi, że ta rodzina będzie się zdecydowanie wyróżniać.

Moment, w którym przestaniemy traktować czapkę jako coś przymusowego, co służy tylko naszemu zdrowiu i chroni przed niespodziewanymi zmianami pogody, na rzecz podejścia modnego, radosnego i przykuwającego wzrok, jest kluczowy! To własnie wtedy zaczynamy chcieć je nosić, i nie patrzymy na to jak na niemiły obowiązek.

Wyjątkowych czapek szukaj online – https://www.sklep.kochamczapki.pl/. Poczuj wiosnę w modnej czapce!

[Głosów:0    Średnia:0/5]