Najlepsza wyprawka na Dobry Start – jak ją skompletować?

0
7514
Najlepsza wyprawka na Dobry Start - jak ją skompletować?

Ruszył nowy, duży, państwowy projekt społecznego wsparcia. Program Dobry Start oferuje dodatkowe 300 złotych. Czemu akurat tyle? Bo w opinii rządowych ekspertów właśnie tyle kosztuje wyprawka szkolna dla ucznia. I to uczniowie, a właściwie ich rodzice, są uprawnieni do otrzymania świadczenia. Wnioski o dodatkowe pieniądze na pomoce edukacyjne dla uczniów można już od 1 lipca składać poprzez bankowość elektroniczną i portal Emp@tia. Od 1 sierpnia wnioski w papierowej formie będą również przyjmowały urzędy i instytucje. Wyprawka szkolna Dobry Start skieruje na rynek pomocy szkolnych dodatkowe 1,4 miliarda złotych.

Wyprawka dla ucznia na Dobry Start to program, na który szybko zareagowała łódzka firma Moje Bambino przygotowując dla rodziców uczniów specjalną ofertę. Za 300 złotych w sklepie internetowym na stronie firmy można zamówić specjalne zestawy dla dziewczynek i chłopców. Składają się na nie piękne szkolne plecaki oraz liczne pomoce edukacyjne, takie jak na przykład piórniki, zestawy zeszytów, kredek, farbek, pędzelków, bloków, nożyczek, plasteliny, kleju… można wymieniać bardzo, bardzo długo. Na szczególną uwagę zasługują właśnie plecaki i w pełni wyposażone piórniki, jako te z pomocy edukacyjnych, z których szkolna dziatwa korzysta na każdej lekcji.

Plecaki z kolekcji Frozen dla dziewczynek i Transformers dla chłopców są piękne i funkcjonalne zarazem. Lekkie i nieprzemakalne, nie tylko zdobione rysunkami ale w trosce o bezpieczeństwo maszerującego do szkoły malucha zostały wyposażone w elementy odblaskowe. Najwyższej jakości materiały gwarantują trwałość plecaka, a ergonomiczne kształty czy regulowane szelki – wygodę. W plecaku swoje godne miejsce znajdzie dwupoziomowy piórnik z wyposażeniem. Dwie oddzielne, zamykane zamkiem błyskawicznym przegrody świetnie zmieszczą cały arsenał przyborów szkolnych.

Firma przygotowała również zestaw uniwersalny, dopasowany kolorystycznie i funkcjonalnie do każdego dziecka. Składają się na niego: plecak Skatepark, świetnie wyposażony piórnik i bogaty zestaw szkolnych pomocy. Pomysł Mojego Bambino, by zaoferować gotowe zestawy świetnie wpisuję się w ideę rządowego programu. Rządzący chcieli, by rodzice zaoszczędzili pieniądze, finansując ich dzieciom szkolne wyprawki. Moje Bambino również proponuje oszczędność. To oszczędzenie sobie trudu i czasu na kompletowanie wyprawki w licznych sklepach. Firma po prostu skompletowała ją za nich. A do domu zestawy Mojego Bambino dostarczy bez problemów listonosz lub kurier. Warto skorzystać!

[Głosów:2    Średnia:5/5]