Oferta produktów Lego w sklepie empik.com

0
2169

Popularnych klocków Lego nie trzeba długo przedstawiać. Ich prostota, a z drugiej strony zróżnicowanie oraz mnogość wariacji, sprawia, że od wielu, wielu lat, produkty duńskiej firmy przyciągają do zabawy tysiące dzieci (a często także towarzyszących im rodziców czy opiekunów) do zabawy. W wielu rodzinach klocki Lego są zresztą klasycznym prezentem świątecznym dla najmłodszych, którzy już kilka dni przed Bożym Narodzeniem z utęsknieniem wypatrują ich pod choinką. Przyjrzyjmy się jakie produkty firmy Lego można zakupić na stronie Empik.com – czyli wersji online popularnych i obecnych w wielu polskich miastach sklepów Empik.

Jak to bywa z klockami Lego – już jeden rzut oka na stronę empik.com wystarczy, aby przekonać się, że mnogość produktów tej firmy naprawdę powala. Obok klasycznych już kolejek czy zestawów nawiązujących do znanych produkcji filmowych albo komiksów, można znaleźć także takie, które nawiązują do codziennej pracy ludzi wykonujących interesujące zawody. Przykładem takiego zestawu klocków Lego, jest zestaw „Lego City – Ekipa Górnicza”. Przeznaczony jest on dla dzieci od 5 do 14 roku życia i składa się z 82 elementów (co ważne – nie jest on przeznaczony do zabawy dla dzieci młodszych, ze względu na dużą ilość drobnych części, młodsze dzieci mogą natomiast bez problemów bawić się klockami Lego Duplo). Wśród elementów tych znajduje się między innymi wywrotka, a także stos kamieni czy złoty samorodek. Dodatkowym bonusem jest również pająk, który świeci się w ciemności. Zakupienie takiego zestawu dziecku może być więc znakomitą okazją, aby dowiedziało się ono czegoś o ciężkiej, ale ciekawej pracy górnika – zarówno w dawnych czasach, jak i w epoce nam współczesnej.

Warto dodać, że na stronach Empik.com, zestaw Lego City – Ekipa Górnicza może być również zakupiony w pakiecie z innymi zestawami Lego City, takimi jak Traktor Leśny (ten zestaw skupia się z kolei na pracy leśnika), Pościg górską drogą (w zestawie figurki policjanta oraz złodzieja, a także policyjny motocykl crossowy), Helikopter Transportowy (posiadający obracające się śmigło!) czy Food Truck. Zakupienie takiego zestawu pozwala dokonać widocznych oszczędności pieniężnych. Ponadto posiadanie więcej niż jednego zestawu może pomóc młodemu użytkownikowi, łączenie ich elementów według indywidualnych upodobań i tworzenie swoich własnych instrukcji, co może znacząco wpłynąć na wyobraźnię. Każdy kto w dzieciństwie bawił się klockami Lego z jakiejkolwiek serii, wie bowiem, że dawanie upustu swojej wyobraźni jest bardzo ważnym elementem tego typu zabawy, szczególnie kiedy uczestniczy w niej więcej niż tylko jedna osoba.

Oczywiście – na stronie empik.com można znaleźć też inne produkty firmy Lego niż tylko te pochodzące z Serii City. Jeśli jesteś zainteresowany bardziej klockami z serii Duplo, Star Wars, Technic, Juniors czy Ninjago, również je bez problemu można odnaleźć na stronie empik.com. Także te produkty można często zakupić w korzystnych finansowo pakietach, pozwalających na spore oszczędności.

[Głosów:1    Średnia:5/5]