Usługi pielęgniarskie

0
3198

Wykwalifikowana pielęgniarka w domu to nie kaprys – w niektórych przypadkach to konieczność. Dobrze wiedzieć, że w każdej chwili, 24 godziny na dobę możemy skorzystać z profesjonalnej opieki domowej u wykwalifikowanej pielęgniarki. Takie usługi są na wagę złota w przypadku rodzin, które mają pod opieką ciężko chorych bliskich.

Wygoda na wagę złota

Leczenie szpitalne wielu pacjentów z chorobami przewlekłymi jest obciążające dla rodziny i mało komfortowe dla pacjenta. Również szpitale nie mogą w nieskończoność trzymać u siebie ciężko chorych pacjentów. Dlatego często wypisuje się ich do domu, by mogli się nimi opiekować najbliżsi. Ci jednak mając własne obowiązki i nie posiadając wiedzy medycznej nie zawsze są w stanie należycie zająć się pacjentem. Wtedy dobrym rozwiązaniem są usługi pielęgniarskie Gdynia.

Rodzaje usług

Usługi pielęgniarskie Gdynia to możliwość zamówienia profesjonalnej pielęgniarki do domu czy dowolnego miejsca. Jest to szczególnie cenne w przypadku, gdy pacjent potrzebuje od czasu do czasu profesjonalnego zabiegu medycznego – założenia kroplówki, żywienia pozajelitowego czy sondy żołądkowej. Zamówiona do domu pielęgniarka wykona te zabiegi oraz zajmie się pacjentem jak należy. Możemy zamówić dyżury pielęgniarskie – jest to szczególnie cenne w przypadku pacjentów obłożnie chorych, których trzeba czasem zostawić w domu, by na przykład wyjść do pracy. Pielęgniarka poda choremu leki, zaaplikuje kroplówkę, wypielęgnuje odleżyny, założy cewnik – słowem zrobi wszystko to, co zrobiłaby pielęgniarka w szpitalu, ale w dogodnych dla chorego warunkach, bez konieczności zawożenia go do szpitala.

[Głosów:1    Średnia:5/5]