Klocki wafle od firmy Marionex

0
3731

Wybór prezentu dla małego dziecka może stanowić nie lada problem. Ogromna liczba zabawek, jakie można dostać na rynku, sprawia, że decyzja na konkretną z nich staje się bardzo trudna. Świetnym rozwiązaniem w tej sytuacji jest postawienie na funkcjonalność- nie od dziś przecież wiadomo, że zabawa jest jedną z najlepszych form nauki. Jednym z narzędzi, które świetnie wpisują się w tę zasadę, są klocki konstrukcyjne Marionex.

Czym są klocki wafle Marionex?

Klocki wafle to niewielkie elementy przypominające swoim rozmiarem tradycyjne klocki, które służą do budowania wszelkiego typu konstrukcji płaskich oraz przestrzennych. Mają one różne formy- albo pełnych prostokątów, albo kratek z lukami. Łączy się je ze sobą krawędziami, dzięki czemu w prosty i szybki sposób można stworzyć z nich nawet niezwykle realistyczne, skomplikowane budowle. Klocki można kupić w sklepie abcdomu24.pl.

Zalety produktów firmy Marionex

Jednym z największych plusów klocków polskiej firmy Marionex, bez względu na ich kształt oraz charakter, jest ich lekkość. Ponieważ produkuje się je z materiału przypominającego w dotyku gumę, charakteryzują się niewielkim ciężarem, co wpływa na łatwość budowania z nich rozmaitych konstrukcji. Z tego też powodu dzieci bardzo chętnie sięgają po klocki Marionex.

Warto także zaznaczyć, że ze względu na swoją ciekawą formę oraz żywe, intensywne kolory Marionex wafle żywo oddziałują na wyobraźnię dziecka. Tworzenie z nich mniej lub bardziej złożonych budowli wpływa również na rozwój ich zdolności manualnych. Dlatego Marionex klocki to jedna z najlepszych opcji prezentowych dla najmłodszych.

[Głosów:5    Średnia:2.8/5]