Rożki minky od Smyklove

0
2382

Rożek jest to produkt, który służy rodzicom przy przenoszeniu swoich pociech. Dziecko układa się w takim rożku, a następnie można bez problemowo przenieść je w inne miejsce. Bardzo często jeśli produkt jest dobrze wykonany i z miękkiego materiału to dzieci w nim zasypiają. Dlatego rodzice uwielbiają rożki minky od Smyklove, bo można bez problemowo przenieść dziecko w inne miejsce, a także bardzo często uspokaja się ono po wejściu w rożek. Jeśli znajdą się na nim ładne wykończenia to taki produkt nigdy nie znudzi się rodzicom, a także maluchom.

Rożek niemowlęcy w Smyklove

Jest to produkt, który jest dwustronny. Z jednej strony jest on wykonany z bawełny, a z drugiej z materiału o nazwie minky. Zmiana koloru po odwróceniu produktu powoduje, że jest on bardzo atrakcyjny wizualnie.

Jak można wykorzystać rożek

Produkt ten można wykorzystać także na inne sposoby. Można go rozłożyć, dzięki czemu otrzyma się kocyk, na który można położyć swoje dziecko albo ewentualnie jako kołderkę. Rożek jest bardzo często wykorzystywany również przy różnego rodzaju wyjazdach, ponieważ jest on po złożeniu bardzo mały i dzięki temu łatwo się go przewozi. Materiał z jakiego jest wykonany jest bardzo miękki, dzięki czemu dzieci będą za nim tęskniły i będą się cieszył na jego widok.

Produkty smyklove

Dzięki temu, że sklep ten posiada bardzo dużo produktów, które robione są własnoręcznie. Można połączyć rożek z innymi rzeczami i otrzymać bardzo ładny komplet. Warto także wspomnieć, że wszystkie materiały, które są wykorzystywane przy produkcji posiadają certyfikat, a także produkty można prać w pralce. Są to bardzo duże udogodnienia, dzięki którym rodzice nie muszą martwić się o to, że rożek będzie trzeba wyrzucić po paru miesiącach. Produkty są także najwyższej jakości, dzięki czemu służą długie lata, a nie jak ze sklepów sieciowych parę miesięcy.
Sklep Smyklove to domowa manufaktura i jeśli jakiś rodzic ma szczególne życzenia dotyczące rożka to oczywiście Smyklove dołoży wszelkich starań żeby sprostać oczekiwaniom stawianym przez klienta. Więcej różków niemowlęcych od Smyklove znajdziesz na stronie sklepu.

[Głosów:2    Średnia:5/5]