Wózek dziecięcy 2w1 – Sprawdzamy modele Espiro

0
1660

Wózek dziecięcy wielofunkcyjny to niewątpliwie jedno z najciekawszych rozwiązań ostatnich czasów dotyczące branży dziecięcej. Na rynku obecnie panuje prawdziwe zatrzęsienie jeśli chodzi o dostępność tego typu wariantów. Właśnie dlatego poniżej przedstawiamy kilka istotnych kwestii, które mogą zaważyć o wyborze.

Wózek dziecięcy 2w1 – najważniejsze cechy

Wózek dziecięcy 2w1 to rozwiązanie wielofunkcyjne. Takie miano zawdzięcza oczywiście temu iż na jeden stelaż można zamontować pochodzącą z zestawu gondolę jak i siedzisko. Dzięki temu zakup staje się bardzo funkcjonalny i starcza na znacznie dłużej niż pojedyncza gondola, czy sama spacerówka. Dzięki temu nie trzeba co około pół roku wymieniać pojazdu i znowu podejmować niełatwej decyzji o zakupie nowego modelu. Zaznaczyć należy, że tego rodzaju wózki są bardzo funkcjonalne jeszcze z kilku względów. Po pierwsze stelaż można złożyć i spokojnie przewozić np. w bagażniku samochodowym. Za ich praktycznością przemawia także fakt iż posiadają sporo regulacji. Do nich należy między innymi dostosowywanie kąta nachylenia oparcia dla dziecka, czy też rączki do prowadzenia. Takie wózki można zobaczyć między innymi na stronie internetowej sklepu. Warto się im przyjrzeć, by sprawdzić rozmiary wózków, a także co bardzo istotne wagę poszczególnych elementów.

Wózek dziecięcy Espiro

Jednym z wózków dziecięcych w 2w1jest Espiro. Producent w jego przypadku zapewnia o najwyższej jakości materiałach, bogatym wyposażeniu, nowoczesnym wyglądzie, a także modnych kolorach. Nie omija również kwestii technicznych jak i funkcjonalnych, które mają być bardzo rozbudowane. Wózek Espiro posiada oczywiście wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty świadczące o bezpieczeństwie. Zaznaczyć należy, że ten model, który można zobaczyć między innymi tutaj https://zakupydladzieci.pl/pl/c/ESPIRO/241 posiada aluminiową, lekka konstrukcję, a także pompowane koła. Co więcej zaawansowana amortyzacja, a także liczne regulacje znacznie podnoszą komfort podróżowania maluszka. Do tego szybki i dopracowany system wpisania poszczególnych elementów, który sprawia, że jego użytkowanie nie sprawia jakichkolwiek problemów. Każdy z dostępnych modeli posiada pakiet dodatków, którymi są między innymi: folia przeciwdeszczowa, moskitiera, dodatkowy daszek, uchwyt do przenoszenia, odblaski, odpinana wyściółka. W torbie załączonej do zestawu znaleźć można przewijak, a także termo kieszeń na butelkę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]