Makijaż na zimową pogodę. Lepszy będzie eyeliner wodoodporny czy klasyczny?

0
2121

Jak do każdej pory roku, także do zimy musimy się odpowiednio przygotować. Nie możemy oczywiście zapomnieć o makijażu. Czy lepszy będzie eyeliner wodoodporny czy klasyczny? Jaki dobrać podkład? Lepiej natłuszczać czy nawilżać? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdują się poniżej.

Zacznijmy do podstaw

Aby zabezpieczyć naszą skórę przed niekorzystnym działaniem dużych zmian temperatury oraz suchego powietrza należy ją każdego dnia odpowiednio nawilżać oraz natłuszczać. Oba te elementy codziennej pielęgnacji są zimą niezbędne. Można tego dokonać za pomocą odpowiednich kremów. Usta z kolei warto pielęgnować za pomocą odpowiednich pomadek i balsamów.

Podkład – ale jaki?

Zimą sięgajmy po gęstsze, bardziej kryjące i nawilżające podkłady. Nie możemy zapominać, że powinny one posiadać w swoim składzie filtr UV, który ochroni nasza skórę przez niekorzystnym działaniem promieni słonecznych odbijających się od powierzchni śniegu.

Focus na oko

Stosowanie uwielbianych przez wszystkie kobiety pomadek matowych, może przesuszać usta, dlatego warto częściej sięgać po pomadki ochronne. Z tego względu zimą to oko gra główną rolę w naszym makijażu. Trzeba jednak zadbać o to, aby nasz makijaż oka był trwały i wytrzymał zmiany temperatur, łzawiące oczy, śnieg oraz inne niesprzyjające warunki. Z tego powodu warto sięgnąć po trwały eyeliner, który nie będzie się rozmazywał, a nasz makijaż pozostanie trwały przez cały dzień.

Golden Rose posiada w swojej ofercie Precision Liner – wodoodporny eyeliner w pisaku. Doskonale sprawdzi się on dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z makijażem ze względu na wygodną formę i sztywną końcówkę.

Bardziej wprawione osoby mogą sięgnąć po Cat’s Eyes z cienkim pędzelkiem. Pozwoli on na namalowanie każdego rodzaju kreski – od subtelnych po te bardziej wyraziste.

Zarówno jeden, jak i drugi rodzaj są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, dlatego każdy na pewno odnajdzie kolor dla siebie i będzie mógł urozmaicić swój zimowy makijaż!

[Głosów:1    Średnia:5/5]