Przedłuż włosy już w przeciągu kilku minut!

0
2135
Przedłuż włosy już w przeciągu kilku minut!

Marzysz o gęstych, długich włosach? Od dziś nie czekaj na przyrost swoich włosów, aby uzyskać od dawna wymarzony efekt! Pomysłem na szybkie przedłużenie włosów jest metoda clip in. Czym jest metoda clip in oraz czy faktycznie w parę minut jesteśmy wstanie uzyskać zaskakujące efekty na naszej głowie? Aby się o tym przekonać koniecznie zajrzyjcie do dzisiejszego artykułu, w którym dokładniej dowiecie się o przedłużaniu włosów właśnie tą metodą. Oprócz tego zdradzimy Wam tajniki jak szybko oraz efektownie wykonać zabiegwłosy clip in przedłużania u siebie w domu. Zapraszamy!

Metoda clip in

Ostatnio nie trudno natknąć się na nowe zabiegi czy to w salonie kosmetycznym, czy też fryzjerskim. Branża, która zajmuje się zmianą oraz poprawą naszego wizerunku rozkwita, a dzięki temu my możemy skorzystać z różnorodnej puli zabiegów czy oferowanych pielęgnacji. Metoda clip in jest to stosunkowo już stara metoda, w porównaniu ze sposobem przedłużania włosów metodą keratynową, czy falami UV. Włosy clip in to specjalne pasma, które wybiera się w kilku rodzajach. W sklepach internetowych można natknąć się na takie nazwy jak włosy słowiańskie, europejskie czy syntetyczne. W zależności od miękkości, długości czy też rodzaju takich włosów kwota zakupu włosów clip in jest różna. Dzięki temu, że włosy przymocowane są na specjalnej taśmie można sprawnie oraz szybko założyć, jest to jedna z najpopularniejszych metod przedłużania oraz zagęszczania włosów na rynku.

Aplikacja w zaledwie parę minut

Przedłużanie sposobem clip in jest niezawodna, jeśli chodzi o czas jej aplikacji. Panie, które od dłuższego czasu przedłużają swoje włosy właśnie tą metodą wykonują to w zaledwie parę minut. Jak to możliwe? Włosy, które są zmontowane na specjalnych paskach posiadają specjalne grzebyki oraz zapięcia. Aby zamontować sztuczne włosy do naturalnych pasm, należy wybrać zewnętrzną partię naszych włosów i mocniej przycisnąć pasek do naszej głowy. Klipsy są dość lekkie i podczas noszenia są praktycznie niezauważalne. Oprócz tego noszenie włosów clip in przez cały dzień nie uszkadza struktury włosów, lecz należy pamiętać, że nasze naturalne włosy powinny raz na jakiś czas odpocząć od sztucznych pasm.

Niewyczuwalne

Wiele pań obawia się, że klipsy, które są przytwierdzone do naturalnych włosów mogą być dość niekomfortowe. Z początku po pierwszym założeniu możemy czuć lekki dyskomfort, lecz klipsy są bardzo lekkie i przede wszystkim nie uszkadzają struktury włosów. Należy jednak pamiętać o właściwej aplikacji, która będzie bezpieczna i jednocześnie dawała spektakularne efekty.

[Głosów:1    Średnia:4/5]